Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.1][SURVIVAL][WL] Bielsko Craft Potrzeba 10 osób! Piszcie sie! Potem więcej slotów!


Xist

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

POSZUKUJEMY(narazie) 10 osób na serwer! Stałych graczy! Sloty zwiększą się!

cooltext991353658.png
Nazwa:BielskoCraft
Adres:bielskocraft.csrv.cc
1366379242-U173984.png
Wersja:1.5.1
typ:Dedyk
wl:Tak
sloty:Narazie 10
moby:Tak
potwory:Tak

 

pluginy-g1.png
pluginy:LagMeter, NoSwearPlus, WorldEdit, ColoredSigns, Valut, Multiverse-Core, PermissionsEx, World Guard, TreeAssist, OpenInv, ClearLag, AutoMessage, iConomy, SurvivalGames, AntiXRay, TreasureChest, Citizens, Jobs, Essentials, AuthMe, AntiCheat, I wiele innych
administracja-g1.png
ekipa:Onion89
Vader
dodatkowe-g1.png
20130412181650.png
20130412181144.png
20130412181210.png

Generated by mcsentence.pl
6gqn.png
Opublikowano

nick: PijakPL

wiek : 14

ogarnięty : tak

grief : nie ,ale jeśli to gildie to tak :0

staż w mc : alpha v1.1.0

 

(nie ma wzoru więc pisze co sie da :D)

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Nick: MohereK


Wiek: 13


Staż w MC: Od Bety 1.2_02 .


-----


Nick: Pasibrzuszek


Wiek: 16 (Prawie 17)


Staż w MC: Od Bety 1.5

E9mwj60.png

Bronze V czeka na nowe mięso.

Opublikowano

Nick : Lex

Wiek : 15, rocznikowo 16

Staż : od bety 1.7

Grief : Oczywiście że bardzo przepadam za tą czynnością, aż tak że ją cały czas omijam heheh :D:D Oczywiście że NIEEEE KUFFA !

Co wprowadzisz ? : Mam zamiar otworzyć bank surowców Diaxów, Złota, Żelaza !

Do wyporzyczenia do zachomikowania jak w normalnym banku L Bank ( hihhi)

Mam nadzieje że urozmaici to gre :D

Pssst: Jak wchodze na bielksko cba ten link u góry to nie ma takiej strony pisze :D

zu439g.jpg

Opublikowano

Wiek : 15

Nick : HuriN

Dlaczego ten serwer: Poniewaz chce pograc sobie na takim serwerze i milo spedzic czas :D

Grif : Nie

Staz: 2lata :)

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Nick: MortalCombat

Wiek: 14

Grief: Oczywiście że nie !!!

Staż w mc: Od aplhy;)

Dlaczego ja?: A czemuż to nie... Już dużo razy grałem na takich serwerach i mam wiedzę o minecraft. No mam doświadczenie z takimi serwerami! 100% Czystej ortografii!

Opublikowano

Serwer troche niedopracowany.. Moze zamknijcie serwer i zrobicie a potem sie otwiera.. Zrobice sklep ze mozna sprzedawac tez a nie tylko kupowac.. i nie dawajcie enchanty na spawnie bo to jest takie latwe ze serw padanie po kilku dniach..

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...